Друзі в Facebook  

   

VelTyzhdenВидано у 2021 р.
80 стор.

У зв’язку з проголошеним у Церкві роком святого Йосифа Комісія у справах Літургії при Конференції римсько-католицьких єпископів України видала друком молитовник «Хранитель Спасіння».

У молитовку вміщені молебні до святого Йосифа церковного і приватного вжитку, а також новенни. У розділі з молитвами можна знайти заклики до святого Йосифа у всіх потребах християнського життя – молитви за Церкву та її служителів, за сім’ю, за потрібні благодаті. Оскільки святий Йосиф є покровителем доброї смерті, в молитовнику вміщено також кілька відповідних молитов у рубриці під назвою «Заступник у смерті». Завершує молитовник молебень Малих годин на честь святого Йосифа, який публікується вперше.

Молитовник має зручний формат, двокольоровий друк  і тверду обкладинку. З питань придбання звертайтеся до курій своїх дієцезій, а також у Католицький медіа-центр.

Нагадуємо, що Апостольська пенітенціарія встановила на рік святого Йосифа низку індульгенцій, а в дієцезіях Римсько-Католицької Церкви в Україні єпископи-ординарії визначили стаційні храми для їх отримання.

єпископ Яцек Пиль,
голова Комісії у справах Літургії

   

Підкомісія у справах літургійної музики            

   
© Комісія у справах Літургії при Конференції римсько-католицьких єпископів України, 2015 р.