Друзі в Facebook  

   

obkladynka_t2Видано у 2022 р.
248 стор.

У день спомину святої Цецилії Римської, покровительки церковних музикантів, представляємо Вашій увазі другий том збірки нот для органу літургійних співів «Співаймо Господу».


VelTyzhdenВидано у 2021 р.
80 стор.

У зв’язку з проголошеним у Церкві роком святого Йосифа Комісія у справах Літургії при Конференції римсько-католицьких єпископів України видала друком молитовник «Хранитель Спасіння».

lectionario

т. І. Видано у 2016 р.
306 стор.

Лекціонарій – це книга з текстами Святого Письма, яка використовується в Літургії Слова під час Мес та інших богослужінь. Порядок читань Лекціонарія в Католицькій Церкви в різних країнах регламентує типове видання «Ordo Lectionum Missae» (з лат. «Чин читань Меси»). Останнє друге його видання вийшло друком в Libreria editrice Vaticana у 1981 р. Ця книга визначає читання на кожну літургійну відправу, не подаючи однак біблійного тексту самих читань.

Римський Месал Римський Месал.
Видано у 2012 р.
1480 стор.

Месал – це основна богослужбова книга Католицької Церкви. У Православній Церкві її аналогом є Служебник, проте є й певні відмінності. У Служебнику містяться три літургії: святого Василія Великого, святого Іоанна Золотоустого та літургія передосвячених дарів, священицькі та дияконські молитви, церковний календар, літургійні співи. У свою чергу, Месал Католицької Церкви, з огляду на відмінності у традиції, набагато більший за об'ємом: крім самого чину Меси, у ньому подаються молитви на кожен день літургійного року, на спомини свят Господніх та Святих, спільні й обрядові Меси, співи та молитви, церковний календар.

Співаймо ГосподуСпіваймо Господу.
Видано у 2014 р.
234 стор.

«Співаймо Господу» – нотне видання, яке містить літургійні співи українською мовою в органному супроводі. В І томі вміщено співані частини Чину Меси, співи Мес літургійного року, найбільш поширені і вживані молебні та гімни. Окремий розділ присвячено Месам латинською мовою. Конституція “Musicam Sacram”, п. 47 говорить: “Душпастирі повинні дбати також і про те, щоб вірні вміли спільно відмовляти або співати постійні частини святої Меси, їм визначені, не тільки рідною мовою, але й мовою латинською”.

   

Підкомісія у справах літургійної музики            

   
© Комісія у справах Літургії при Конференції римсько-католицьких єпископів України, 2015 р.