Таїнство Конфірмації доповнює таїнство Хрещення. Воно є таїнством християнської зрілості. Під час Миропомазання християнин отримує Святого Духа та Його дари, щоби з відвагою сповідувати свою віру словом і прикладом святого життя. До таїнства Конфірмації готуємось, приступаючи до таїнства Покаяння (сповіді) й перебуваючи на молитві.

Молитва перед таїнством Конфірмації

Добрий Отче, Ти дарував Святого Духа своїм пророкам, а коли виповнився час, Ти звістив через Сина свого, що хочеш вилити Святого Духа на кожного, хто повірить в Ісуса Христа. Тому я смиренно прошу Тебе, щоб Ти наповнив мене силою Святого Духа, аби я своїм словом і життям провіщав Добру Новину про Твою любов і спасіння в Ісусі.
Господи Ісусе Христе, Ти наказав своїм учням чекати в Єрусалимі на зішестя Святого Духа – обітницю Отця. Я також, як і вони, очікую на свою П’ятидесятницю під час таїнства Конфірмації. Дай мені благодать витривалої молитви, щоб у моєму серці панувала атмосфера Вечірника тих днів. Святий Духу, Ти вже вселився в моє серце під час Хрещення, прошу: віднови в мені благодать святості, наповни мене своїм світлом, щоб я вмів свідчити про свою віру, захищати її та ділитися нею; обдаруй мене своїми дарами і харизмами, щоб я міг присвятити своє життя євангелізації та служінню братам.
Пресвята Богородице, Ти перебувала з апостолами та учнями у Вечірнику, очікуючи Зіслання Духа Ісуса Христа. Благаю Тебе: заступися за мене перед Богом і вимоли благодать життя в Святому Дусі, вірності Його натхненням і прийнятим зобов’язанням християнина. Амінь.

   

Підкомісія у справах літургійної музики            

   
© Комісія у справах Літургії при Конференції римсько-католицьких єпископів України, 2015 р.