Друзі в Facebook  

   

20 травня у Києві відбулося чергове робоче засідання Комісії у справах Літургії при Конференції Римсько-Католицьких Єпископів України. Головною темою засідання була робота над виданням Лекціонарія та Обрядів похорону. Також була затверджена до друку нова книга «Requiem aeternam». 

slide01

Головував у засіданні глава Комісії владика Яцек Пиль, єпископ-помічник Одесько-Сімферопольської дієцезії та делегат пастирського округу Криму. На порядку денному стояли питання підготовки текстів і друку перших томів Лекціонарія Меси – надзвичайно потрібного і важливого у церковному житті видання, потреба в якому вже давно назріла. Також було прийнято рішення щодо відкриття у найближчому майбутньому інтернет-сторінки Комісії у справах Літургії (тобто сторінки, на якій Ви зараз знаходитеся), з якої священики та вірні Римсько-Католицької Церкви в Україні зможуть черпати необхідну інформацію, в тому числі різні документи, інструкції та директиви щодо літургії. На сторінці планується розмістити тексти молитов (за основу взято молитовник «Щоденно з Богом»), які можна буде використовувати при підготовці молитовників, у тому числі дієцезіяльних, спільнотних та парафіяльних. Гадаємо, що справді корисним і потрібним подарунком для священиків та семінаристів стане розділ «Обряди», в якому будуть вміщені онлайн повні тексти всіх книг обрядів, виданих на цей момент.

У засіданні взяли участь члени комісії: о. Костянтин Морозов OFM (Cap), о. Роман Лаба OSPPE, о. Патрик Оліх OFM та Анатолій Оліх. Сесію гостили у себе в монастирі Брати Менші Капуцини при храмі Марії, Матері Церкви (Київ), за що учасники їм щиро дякують.

   

Підкомісія у справах літургійної музики            

   
© Комісія у справах Літургії при Конференції римсько-католицьких єпископів України, 2015 р.