Друзі в Facebook  

   

skapulariy

Нещодавно були опрацьовані та затверджені церковною владою молитви, які використовуються у братствах Святого Скапулярію. Маються на увазі Літанія та Новенна до Божої Матері Святого Скапулярію, а також обряд освячення і облачення у Скапулярій. Відтепер вони є обов’язковими для всіх братств Скапулярія в Україні.

У 1251 р. святий Симон Сток мав видіння Богородиці і отримав від неї для кармелітського ордену та всіх духовно з’єднаних з ними вірян особливий покров – скапулярій. Пресвята Діва Марія пообіцяла, що той, хто носитиме скапулярій і виконуватиме молитовне правило, запевнить собі Її опіку над душею і тілом, а також отримає особливу допомогу в годину смерті. Також, померши, людина буде визволена із Чистилища у першу суботу після своєї смерті. На сьогодні практика Скапулярію дуже поширена і популярна серед вірних Вселенської Церкви, в тому числі в Україні.

Пропонуємо Вашій увазі затверджені церковною владою молитви до Матері Божої Святого Скапулярію, розміщені на сайті Комісії у справах Літургії наприкінці розділу молитов на честь Богородиці.

   

Підкомісія у справах літургійної музики            

   
© Комісія у справах Літургії при Конференції римсько-католицьких єпископів України, 2015 р.