Друзі в Facebook  

   

Комісія у справах Літургії при Конференції єпископів Римсько-Католицької Церкви в Україні підготувала чергове, вже третє, видання популярного молитовника «Щоденно з Богом». У цьому виданні, як і у попередніх, міститься короткий катехизм, щоденні молитви та молитви у кожній потребі, молитви літургійного року, основні молитви латинською мовою. Проте є й певні новинки.

shchodenno 3

Третє видання трохи більше за об’ємом від попередніх, у ньому 928 сторінок. Новими молитвами був збагачений розділ «Молитви під час боротьби з силами темряви», а також розділ «Молитви за хворих», до якого додано молитви за зцілення. Розділ «Таїнство подружжя» поповнився новою літанією до захисників святості, єдності і нерозривності подружжя, яка є особливо актуальною в наш час. З’явився теж новий розділ під назвою «Молитви до Божого Провидіння». 

Також на прохання вірних були додані окремі молитви і молебні, переклади яких порівняно нещодавно з’явилися в ужитку українських католиків, але які швидко стали популярними. Серед них Малі години на честь Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії, Помпейська новенна, Новенна до Божої Матері, яка розплутує вузли.

Молитовник зберіг свій попередній формат, тобто його зручно носити в кишені. Використання тривкого, але тонкого паперу зробило можливим, що ані розміри, ані вага книжки суттєво не змінилася. Для зручності у виданні є дві закладки. Обкладинка виготовлена з того ж матеріалу, що й у попередніх виданнях.

Придбати третє видання молитовника «Щоденно з Богом» можна в Управліннях своїх дієцезії.

Ще одна приємна новина: усі тексти третього видання «Щоденно з Богом» вже опубліковані на інтернет-сторінці Комісії у справах Літургії liturgia-rkc.org.ua, їх можна вільно копіювати і використовувати, наприклад, для укладення молитовників для окремих парафій чи спільнот. Також на нашому сайті у вкладці «Діалог» Ви можете висловити свої пропозиції чи задати питання, що стосуються Літургії.

Бажаю усім вірним, які користатимуться молитовником, щоби Господь вислухав Ваші молитви.

Єпископ Яцек Пиль,
голова Комісії у справах Літургії

   

Підкомісія у справах літургійної музики            

   
© Комісія у справах Літургії при Конференції римсько-католицьких єпископів України, 2015 р.