Друзі в Facebook  

   

LOGO comissia

Комісія у справах Літургії при Конференції єпископів Римсько-католицької Церкви в Україні надає для використання в літургійній практиці видання «Чин Меси Католицької церкви латинського обряду».

krzyz1 травня 2021 р. Конгрегація божественного культу і дисципліни таїнств (прот. №133/21) з нагоди Року святого Йосифа внесла в Літанію до святого Йосифа 7 нових закликів.


VelTyzhden

У зв’язку з проголошеним у Церкві роком святого Йосифа Комісія у справах Літургії при Конференції римсько-католицьких єпископів України видала друком молитовник «Хранитель Спасіння».

CCDDS

З огляду на пандемію хвороби COVID-19, яка поширилася по всьому світі, силою повноважень, наданих папою Франциском, Конгрегація божественного культу і дисципліни таїнств у декреті від 16 грудня 2020 року (прот. №597/20) надала дозвіл єпископам-ординаріям у поточному році (літургійному 2021) дозволяти священикам у своїх дієцезіях звершувати чотири Меси у такі дні: Різдва Господнього, Пресвятої Богородиці Марії та Богоявлення Господнього, якщо цього вимагає благо вірних.

CCDDS
Конгрегація божественного культу і дисципліни таїнств
Prot. N. 296/20

 

З Ватикану, 20 червня 2020,
у спомин Непорочного Серця Пресвятої Діви Марії

 

Преосвященніший Владико!

Церква, яка подорожує до святого небесного Єрусалима, щоб втішитись невідлучною єдністю з Христом, своїм Обручником і Спасителем, йде стежками історії, ввіряючи себе «Тій, хто повірив слову Господа».

   

Підкомісія у справах літургійної музики            

   
© Комісія у справах Літургії при Конференції римсько-католицьких єпископів України, 2015 р.