Друзі в Facebook  

   

CCDDS

З огляду на пандемію хвороби COVID-19, яка поширилася по всьому світі, силою повноважень, наданих папою Франциском, Конгрегація божественного культу і дисципліни таїнств у декреті від 16 грудня 2020 року (прот. №597/20) надала дозвіл єпископам-ординаріям у поточному році (літургійному 2021) дозволяти священикам у своїх дієцезіях звершувати чотири Меси у такі дні: Різдва Господнього, Пресвятої Богородиці Марії та Богоявлення Господнього, якщо цього вимагає благо вірних.

CCDDS
Конгрегація божественного культу і дисципліни таїнств
Prot. N. 296/20

 

З Ватикану, 20 червня 2020,
у спомин Непорочного Серця Пресвятої Діви Марії

 

Преосвященніший Владико!

Церква, яка подорожує до святого небесного Єрусалима, щоб втішитись невідлучною єдністю з Христом, своїм Обручником і Спасителем, йде стежками історії, ввіряючи себе «Тій, хто повірив слову Господа».

LOGO comissiaПід час пандемії коронавірусу вірні Католицької Церкви зіткнулися з низкою обмежень, зокрема із неможливістю фізично бути присутніми на святій Месі. Тому в католиків, котрі практикують перші п’ятниці і суботи місяця, які передбачають прийняття Причастя в ці дні, виникли питання щодо збереження неперервності цих практик.

krzyzМолитва Папи Франциска
27 березня 2020 р.
на площі святого Петра


pietaВ Римсько-Католицькій Церкві в Україні у багатьох парафіях вже став традиційним Молебень до Страстей Господніх, що носить теж назву «Гіркі жалі». Богослужіння, побудоване за прикладом Літургії Годин, допомагає вірним згадати страждання Ісуса Христа та Діви Марії.

   

Підкомісія у справах літургійної музики            

   
© Комісія у справах Літургії при Конференції римсько-католицьких єпископів України, 2015 р.