Друзі в Facebook  

   

CCDDS
Конгрегація божественного культу і дисципліни таїнств
Prot. N. 296/20

 

З Ватикану, 20 червня 2020,
у спомин Непорочного Серця Пресвятої Діви Марії

 

Преосвященніший Владико!

Церква, яка подорожує до святого небесного Єрусалима, щоб втішитись невідлучною єдністю з Христом, своїм Обручником і Спасителем, йде стежками історії, ввіряючи себе «Тій, хто повірив слову Господа».

LOGO comissiaПід час пандемії коронавірусу вірні Католицької Церкви зіткнулися з низкою обмежень, зокрема із неможливістю фізично бути присутніми на святій Месі. Тому в католиків, котрі практикують перші п’ятниці і суботи місяця, які передбачають прийняття Причастя в ці дні, виникли питання щодо збереження неперервності цих практик.

krzyzМолитва Папи Франциска
27 березня 2020 р.
на площі святого Петра


pietaВ Римсько-Католицькій Церкві в Україні у багатьох парафіях вже став традиційним Молебень до Страстей Господніх, що носить теж назву «Гіркі жалі». Богослужіння, побудоване за прикладом Літургії Годин, допомагає вірним згадати страждання Ісуса Христа та Діви Марії.

lectionarioПовідомляємо, що вийшов друком V том Лекціонарія Меси. Видання здійснено за типовим виданням «Ordo Lectionum Missae», опублікованим у Libreria editrice Vaticana у 1981 р. Книга містить читання неділь і будніх днів ХXIV–XXXIV тижнів Звичайного періоду, а також комплекти читань на Господні урочистості.

   

Підкомісія у справах літургійної музики            

   
© Комісія у справах Літургії при Конференції римсько-католицьких єпископів України, 2015 р.