Друзі в Facebook  

   

Римсько-Католицька Церква в Україні
Конференція єпископів

ДЕКРЕТ

Повідомляємо, що після тривалого і ретельного приготування Комісією у справах Літургії нарешті вийшов друком І том Лекціонарія, в якому містяться читання, що використовуються в період Адвенту та Різдва Господнього.

Це видання, опрацьоване згідно з рекомендаціями інструкції Liturgiam authenticam, значно відрізняється від попереднього студійного видання 1997 р., а саме: в ньому використовується літургійний переклад Святого Письма, респонсорійні псалми та рефрени спеціально пристосовані до співу, виконаний він на якісному папері двоколірним друком. Ця книга була розглянута і затверджена Конгрегацією Pro Culto Divino et Disciplina Sacramentorum (прот. 490/15).
Тому, згідно з декретом Конференції Римсько-Католицьких Єпископів України № 28/2015 від 14.07.2015 р., починаючи з Адвенту 2016 р. впроваджуємо у літургійне використання під час Мес нового І тому «Лекціонарія Мес», виданого у 2016 р. Настійливо рекомендуємо парохам храмів та настоятелям чернечих спільнот з метою придбання нових Лекціонаріїв звернутися до Управлінь своїх дієцезій.

Львів, 10 вересня 2016 року
№ 35/2016


+ Мечислав Мокшицький,
архієпископ Львівської архідієцезії,
голова Конференції Римсько-Католицьких Єпископів України

+ Віталій Скомаровський,
єпископ Луцької дієцезії,
генеральний секретар Конференції

   

Підкомісія у справах літургійної музики            

   
© Комісія у справах Літургії при Конференції римсько-католицьких єпископів України, 2015 р.