Друзі в Facebook  

   

CCDDS

2 лютого 2021 року були опубліковані декрети Конгрегації божественного культу і дисципліни Таїнств щодо внесення у Загальний Римський календар нових Вчителів Церкви, а саме:
святого Григорія Нарекського (Григора Нарекаці), абата і Вчителя Церкви,
святого Йоана Авільського, пресвітера і Вчителя Церкви,
святої Гільдеґарди Бінгенської, діви і Вчителя Церкви
Крім того, була змінена назва спомину 29 липня – відтепер, крім Марти, Церква буде згадувати також її сестру Марію і брата Лазаря.

Переклад документів Конгрегації наводимо нижче.

cemerum12 січня 2021 року Конгрегація Божого культу і дисципліни Таїнств видала ноту щодо звершення обряду посипання попелом, який відбувається у Римсько-Католицькій Церкві на початку Великого Посту – в Попільну середу, яка цього року припадає на 17 лютого. З огляду на санітарні норми поведінки у храмах під час літургійних зібрань, встановлені в період пандемії, Конгрегація застосувала до цього обряду ті самі норми, які раніше було використані для уділення Причастя.

LOGO comissia

Відгукуючись на прохання духовенства і вірян, Комісія у справах Літургії підготувала оновлений загальний календар літургійних відзначень Римсько-Католицької Церкви в Україні.

ConferentieВідповідаючи на численні прохання вірних, Апостольський Престол декретом Конгрегації божественного культу і дисципліни Таїнств «Щодо святої Меси на час пандемії» № 156/20 від 30 березня 2020 року запропонував служіння благальної Меси про припинення епідемії. Переклад українською мовою формуляра цієї Меси був затверджений Конгрегацією 27 квітня 2020 року (див. додаток).

CCDDS

Конгрегація божественного культу

та дисципліни Таїнств

прот. N 153/20

Декрет

Під час COVID-19

У складний час, який переживаємо з приводу пандемії COVID-19, беручи до уваги перешкоду звершувати літургію спільнотою у храмі, як встановлено Єпископами для територій, що знаходяться в їхній компетенції, до цієї Конгрегації надійшли запити щодо прийдешніх Великодніх свят. З цього приводу Єпископам пропонуються загальні вказівки та деякі поради:

   

Підкомісія у справах літургійної музики            

   
© Комісія у справах Літургії при Конференції римсько-католицьких єпископів України, 2015 р.