Милосердя визначає наше ставлення до кожної людини. Ісус Христос сказав сестрі Фаустині: «Вимагаю вчинків милосердя, які випливають з любові до Мене. Ти повинна проявляти милосердя завжди й усюди, не можеш від цього відсторонитися, ані відмовитися. Я даю тобі три способи виявлення милосердя ближнім: перший – вчинок, другий – слово, третій – молитва. У цих трьох ступенях міститься повнота милосердя, і це переконливий доказ любові до Мене. Таким чином душа прославляє і вшановує Моє милосердя». 

Коронка до Божого Милосердя

Початок:

Отче наш... Радуйся, Маріє... Вірую в Бога...

На великих зернятках:

Предвічний Отче, жертвуємо Тобі Тіло і Кров, душу і божественність возлюбленого Сина Твого, Господа нашого, Ісуса Христа.
На ублагання за гріхи наші і усього світу.

На малих зернятках:

Заради Його тяжких страждань будь милосердним до нас і усього світу.

Закінчення:

Святий Боже, Святий Кріпкий, Святий Безсмертний! Помилуй нас і весь світ (тричі).

 

О Крове і водо, що витекли із Серця Ісусового як джерело милосердя для нас, уповаємо на Тебе.

Новенна до Божого Милосердя

(Для індивідуального читання)

Новенну розпочинаємо читати за дев’ять днів до свята Божого Милосердя, тобто в день Великої П’ятниці. Щодня читається молитва, призначена на цей день. На початку кожного дня наводиться цитата зі Щоденника св. Фаустини.

Перший день

Молімося про Милосердя для всього людства.

«Сьогодні приведи до Мене все людство, а особливо всіх грішників, і занур їх у море Мого Милосердя й цим втішиш Мене в гіркому смутку, в який поринаю через втрату душ».

Всемилостивий Ісусе! Головна Твоя риса – любити нас і пробачати нам. Не зважай на наші гріхи, але на довіру, з якою ми покладаємося на безмежну доброту Твою. Прийми нас усіх у святиню Твого Всемилостивого Серця й не випускай нас із Нього повік. Благаємо Тебе ради любові, яка єднає Тебе з Отцем і Святим Духом. 

Отче Предвічний! Поглянь милосердним поглядом на бідних грішників та на все людство, огорнуте наймилостивішим Серцем Ісуса і заради Його тяжких страждань обдаруй нас своїм милосердям, щоб ми прославляли Твою всемогутність повіки. Амінь.

Коронка до Божого Милосердя.

Другий день

Молімося за духовенство, через яке на людство сходить Боже Милосердя.

«Сьогодні приведи до мене священицькі та чернечі душі й занур їх у бездонне Моє Милосердя. Вони дали Мені силу перенести гіркі муки; ними, ніби судинами, спливає на людство Моє Милосердя».

О Всемилостивий Ісусе! Від Тебе походить усе добро. Помножуй благодаті в наших душах, щоб ми виконували гідні вчинки милосердя, аби ті, хто дивиться на нас, прославляли Отця Милосердя, який є на небі.

Предвічний Отче! Поглянь милосердно на гроно вибраних у Твоєму винограднику, на душі священицькі й чернечі та обдаруй їх благодаттю свого благословення, а заради почуттів Серця Твого Сина, в якому ці душі замкнені, подай їм своє світло й силу, щоб вони могли вести інших дорогою спасіння, щоб разом співали славу Твоєму невичерпному Милосердю навіки. Амінь.

Коронка до Божого Милосердя.

Третій день

Молімося за всіх християн.

«Сьогодні приведи до Мене всі побожні й вірні душі й занур їх у море Мого Милосердя; ці душі втішали Мене на хресній дорозі й були краплиною втіхи серед моря смутку».

О Всемилостивий Ісусе! Ти щедро даруєш усім свої благодаті зі скарбниці Божого Милосердя. Прийми нас до храму свого Всемилостивого Серця й не випускай із Нього повіки. Благаємо Тебе про це заради незбагненної Твоєї любові до Небесного Отця, яка спалює Твоє Серце. Предвічний Отче! Поглянь оком милосердя на вірні Тобі душі як на спадщину Твого Сина й заради Його болісної муки дай їм своє благословення. Оточуй їх своєю нескінченною опікою, щоб вони ніколи не втратили любові й скарбу святої віри, але щоб разом із хором Ангелів і Святих прославляли Твоє безмежне Милосердя на віки вічні. Амінь.

Коронка до Божого Милосердя.

Четвертий день

Молімося за невіруючих, які ще не знають Божого Милосердя.

«Сьогодні приведи до мене язичників і тих, хто Мене ще не знає. І про них Я думав під час своєї гіркої муки, а їхня майбутня ревність утішала Моє Серце. Занур їх у море Мого Милосердя».

О Всемилостивий Ісусе! Ти – світло світу! Прийми до храму свого Всемилосердного Серця душі язичників, які Тебе ще не знають. Нехай промені Твоєї благодаті осяють їх, щоб вони разом з нами прославляли чудеса Твого Милосердя, й не випускай їх із храму Твого Всемилостивого Серця. Предвічний Отче! Поглянь оком свого милосердя на душі язичників і тих, хто ще не знає Тебе, але також прийнятих у святиню Серця Ісуса. Приведи їх до світла Євангелія. Ці душі не знають, яким великим є щастя любити Тебе. Вчини, щоб і вони прославляли щедрість Твого Милосердя повіки. Амінь.

Коронка до Божого Милосердя.

П’ятий день

Молімося за тих, хто відійшов від єдності зі святою Церквою.

«Сьогодні приведи до Мене душі роз’єднаних братів і занур їх у море Мого Милосердя. У гірких стражданнях вони роздирали Моє Тіло й Серце, тобто Мою Церкву. Коли вони повертаються до єдності з Церквою, Мої рани гояться, полегшуються Мої страждання».

О Всемилостивий Іусе! Ти – сама доброта, Ти не відмовляєш у світлі тим, хто Тебе покірно про це благає. Прийми до храму свого Всемилостивого Серця душі наших роз’єднаних братів і допровадь їх своїм світлом до єдності з Церквою та не випускай їх із храму свого Всемилосердного Серця. Вчини так, щоб і вони звеличували щедроти Твого Милосердя. Отче Предвічний! Подивись милосердним оком на душі наших роз’єднаних братів, особливо на тих, хто розтратив Твої блага й зловживав Твоїми благодатями, вперто залишаючись у своїх гріхах. Не зважай на їхні провини, але на милість свого Сина й на Його гіркі муки, які Він прийняв ради них, тому що й вони огорнуті наймилостивішим Серці Ісуса. Вчини так, щоб і вони прославляли Твоє велике Милосердя на віки вічні. Амінь.

Коронка до Божого Милосердя.

Шостий день

Молімося за дітей.

«Сьогодні приведи до Мене душі тихі й покірні та душі малих дітей і занур їх у Моє Милосердя. Ці душі найбільш схожі на Моє Серце, вони зміцнювали Мене в гірких передсмертних стражданнях. Я бачив їх, ніби ангелів земних, які перебуватимуть біля Моїх вівтарів. Бурхливим потоком Я проллю на них свої благодаті. Мою благодать здатна прийняти тільки покірна душа, тому покірні душі Я обдарую своєю довірою».

О Всемилостивий Ісусе! Ти сказав: «...навчіться від Мене, бо Я лагідний і покірний серцем...» (Мт 11, 29). Прийми до храму свого Всемилосердного Серця тихі й покірні душі – душі малих дітей. Ці душі, будучи пахучим букетом перед Троном Небесного Отця, пахощами, якими насолоджується сам Бог, приведуть у захват небеса. Вони користуватимуться особливою прихильністю Бога. Ці душі постійно перебувають у храмі Твого Всемилостивого Серця й невтомно співають гімн любові та милосердя на віки вічні. Предвічний Отче! Поглянь оком милосердя на душі тихі, покірні й на душі малих дітей, які зачинені в храмі Твого Всемилостивого Серця. Вони найбільш уподібнені до Твого Сина. Аромат цих душ возноситься з землі й досягає Твого трону. Отче милосердя й великої доброти! Благаю Тебе заради любові й прихильності, які Ти маєш до цих душ, благослови весь світ, щоб усі вони разом співали славу Твоєму Милосердю на віки вічні. Амінь.

Коронка до Божого Милосердя.

Сьомий день

Молімося за тих, хто славить Боже Милосердя.

«Сьогодні приведи до Мене душі, які особливо вшановують і прославляють Моє Милосердя, й занур їх у Моє милосердя. Ці душі найболісніше переживали Мою муку й найглибше проникали в Мій Дух. Вони є живим відображенням Мого милостивого Серця. Вони особливим сяйвом будуть сяяти в майбутньому житті. Жодна з них не потрапить у пекельний вогонь. Кожну особливим чином захищатиму в її смертний час».

О Всемилостивий Ісусе! Ти, чиє Серце – сама любов, прийми до храму свого Всемилосердного Серця душі, які особливо вшановують і прославляють велич Божого Милосердя. Вони, міцні силою самого Бога, незважаючи на всілякі страждання й перепони, просуваються вперед, уповаючи на Твоє Милосердя. Вони, з’єднані з Тобою, тримають на своїх плечах ціле людство. Ці душі не будуть засуджені суворо, а Твоє Милосердя огорне їх у годину смерті. Предвічний Отче! Поглянь на душі, які особливо вшановують і прославляють головну Твою ознаку, якою є Твоє незбагненне Милосердя і які огорнуті наймилостивішим Серцем Ісуса. Ці душі є живим Євангелієм, їхні руки сповнені милосердних учинків, а повні радості серця співають гімн милосердя Всевишньому. Благаємо Тебе, Боже: прояви до них своє Милосердя згідно з надією та довірою, яку на Тебе покладають. Нехай для них здійсниться обітниця Ісуса, який сказав, що душі, які шануватимуть це невичерпне Його Милосердя як свою славу, Він сам захищатиме в житті, а особливо в смертну годину. Амінь.

Коронка до Божого Милосердя.

Восьмий день

Молімося за душі, які перебувають у чистилищі, щоб струмені Христової Крові зменшили їхні страждання.

«Сьогодні приведи до Мене душі, які перебувають у в’язниці чистилища, й занур їх у безодню Мого Милосердя. Нехай струмені Моєї Крові вгамують їхню спрагу. Усі ці душі Я дуже полюбив, вони вже сплачують данину Моїй справедливості. Тобі під силу принести їм полегшення. Візьми зі скарбниці Моєї Церкви усі відпусти й пожертвуй їх за них. О, коли б ти знала їхні страждання, ти б постійно жертвувала за них милостиню духа та сплачувала би борги Моїй справедливості».

О Всемилостивий Ісусе! Ти сам сказав, що хочеш милосердя. Вводжу до храму Твого Всемилостивого Серця душі, які страждають у чистилищі. Вони дуже милі Тобі, але мусять сплачувати Твоїй справедливості. Хай струмені Крові й Води, які витекли з Твого Серця, погасять полум’я чистилища, щоб і там прославилась сила Твого Милосердя. Предвічний Отче! Поглянь оком милосердя на душі, що страждають у чистилищі, зачинені у Всемилосердному Серці Ісуса. Благаю Тебе ради мук Христа, Твого Сина і ради гіркоти, якою була залита Його пресвята душа, подай своє Милосердя душам, які перебувають під справедливим Твоїм наглядом. Не дивись на них інакше, як тільки крізь рани Ісуса Христа, Твого улюбленого Сина, бо віруємо, що доброта й Милосердя Твої безмежні. Амінь.

Коронка до Божого Милосердя.

Дев’ятий день

Молімося за душі, які перебувають далеко від Бога, бо саме вони були причиною страждань Господа Ісуса в Гетсиманському саду.

«Сьогодні приведи до Мене душі холодні й байдужі та занур їх у безодню Мого Милосердя. Ці душі дуже болісно ранять Моє Серце. Найбільшої зневаги зазнала Моя Душа в Гетсиманському саду саме від душ байдужих. Вони стали причиною Моїх слів: “Отче, коли Ти хочеш, віддали від мене цю чашу, тільки хай не Моя, а Твоя буде воля!” Рятівне коло для них – звернутися до Мого Милосердя».

О Всемилостивий Ісусе! Ти – саме милосердя. Я впроваджу до храму Твого наймилосерднішого Серця всі холодні душі. Очисти їх вогнем своєї Любові й розтопи лід їхніх сердець. О милосердний Ісусе! Вияви всемогутність свого Милосердя, приведи їх у саме вогнище своєї любові та обдаруй їх святою любов’ю; бо Ти все можеш. 

Предвічний Отче! Поглянь оком милосердя на холодні душі, огорнуті наймилосерднішим Серцем Ісуса. Отче милосердя! Благаю Тебе заради гірких страждань Твого Сина й заради тригодинного вмирання на хресті, дозволь, щоб у них з’явилось прагнення служити Тобі та постійно прославляти Твоє Милосердя. Амінь.

Коронка до Божого Милосердя.

Літанія до Божого Милосердя

(Для індивідуальної молитви)

Господи, помилуй! 

Христе, помилуй! Господи, помилуй!

Христе, почуй нас! Христе, вислухай нас!

Отче Небесний, Боже, помилуй нас!

Сину, Відкупителю світу, Боже, помилуй нас!

Духу Святий, Боже, помилуй нас!

Свята Трійце, єдиний Боже, помилуй нас!

Милосердя Боже, несповідима ознако Творця, уповаємо на Тебе.

Милосердя Боже, найвища досконалосте Відкупителя, уповаємо на Тебе.

Милосердя Боже, незбагненна любове Святителя, уповаємо на Тебе.

Милосердя Боже, недосяжна таїно Пресвятої Трійці, уповаємо на Тебе.

Милосердя Боже, вираження найбільшої сили Господа, уповаємо на Тебе.

Милосердя Боже, у створенні духів небесних, уповаємо на Тебе.

Милосердя Боже, яке покликало нас із небуття до життя, уповаємо на Тебе.

Милосердя Боже, яке охоплює цілий всесвіт, уповаємо на Тебе.

Милосердя Боже, яке обдаровує нас  безсмертним життям, уповаємо на Тебе.

Милосердя Боже, яке захищає нас від  заслужених кар, уповаємо на Тебе.

Милосердя Боже, яке підводить нас зі злиднів гріха, уповаємо на Тебе.

Милосердя Боже, яке виправдало нас  у Втіленому Слові, уповаємо на Тебе.

Милосердя Боже, що плине з ран Христових, уповаємо на Тебе.

Милосердя Боже, що б’є з Пресвятого  Серця Ісуса, уповаємо на Тебе.

Милосердя Боже, яке дає нам Пресвяту Діву Марію за Матір Милосердя, уповаємо на Тебе.

Милосердя Боже, в об’явленні Божественних тайн уповаємо на Тебе.

Милосердя Боже, у встановленні Вселенської Церкви уповаємо на Тебе.

Милосердя Боже, у встановленні святих таїнств уповаємо на Тебе.

Милосердя Боже, передусім у таїнствах  Хрещення й Покаяння уповаємо на Тебе.

Милосердя Боже, у таїнствах Вівтаря і Священства уповаємо на Тебе.

Милосердя Боже, у покликанні нас до святої віри уповаємо на Тебе.

Милосердя Боже, у наверненні грішників уповаємо на Тебе.

Милосердя Боже, в освяченні праведників уповаємо на Тебе.

Милосердя Боже, в удосконаленні побожних уповаємо на Тебе.

Милосердя Боже, цілюще джерело для  хворих і стражденних уповаємо на Тебе.

Милосердя Боже, заспокоєння змучених  сердець, уповаємо на Тебе.

Милосердя Боже, надіє душ, що впали у відчай, уповаємо на Тебе.

Милосердя Боже, що завжди і всюди супроводжуєш всіх людей, уповаємо на Тебе.

Милосердя Боже, що випереджуєш нас  благодатями, уповаємо на Тебе.

Милосердя Боже, мире помираючих, уповаємо на Тебе.

Милосердя Боже, небесна розкоше  спасенних, уповаємо на Тебе.

Милосердя Боже, прохолодо й полегшення душам у чистилищі, уповаємо на Тебе.

Милосердя Боже, короно всіх Святих, уповаємо на Тебе.

Милосердя Боже, бездонне джерело чудес, уповаємо на Тебе.

Агнче Божий, Ти виявив найбільше милосердя, відкупивши світ на Хресті, 

Господи, прости нас.

Агнче Божий, Ти милосердно жертвуєш себе за нас під час кожної святої Меси, 

Господи, вислухай нас.

Агнче Божий, Ти через невичерпне своє милосердя береш на себе наші гріхи, 

помилуй нас.

В. Господні милості – на кожному Його ділі (Пс 145, 9).

У. Милості Господні повіки оспівувати буду  (Пс 89, 2).

Молімося: Боже, Твоє милосердя – несповідиме, а його скарби – невичерпні, тому поглянь на нас ласкаво і примнож у нас своє милосердя, щоб ми ніколи, навіть у найбільших труднощах, не впадали в розпач, а завжди з довірою погоджувалися з Твоєю волею, яка є самим милосердям. Через Господа нашого Ісуса Христа, Царя милосердя, котрий з Тобою і Святим Духом виявляє нам милосердя і нині, і на віки вічні. Амінь.

Акт присвячення себе Божому Милосердю

О наймилосердніший Ісусе, Твоя доброта – безмежна, а скарби благодатей – невичерпні. Безмежно довіряю Твоєму Милосердю, яке передує усім Твоїм ділам. Цілковито й беззастережно довіряюся Тобі, щоб я міг жити і прагнути християнської досконалості. Ісусе, бережи мене як Твою власність і славу. Хоч інколи я й тремчу від страху, усвідомлюючи свою слабкість, та водночас маю довіру до Твого милосердя. Нехай усі люди пізнають безмежну глибину Твого милосердя, довіряться йому і прославляють його навіки. Амінь.

Молитва св. Фаустини Ковальської про благодать милосердя до ближніх 

Скільки разів вдихнуть мої груди, скільки разів вдарить моє серце, скільки разів запульсує моя кров, стільки тисяч разів прагну прославляти Твоє милосердя, о Пресвята Трійце.

Я хотіла б сама стати Твоїм милосердям і бути Твоїм живим образом, о Господи. Нехай ця найбільша ознака Бога – несповідиме Його милосердя – через моє серце й душу перейде до ближніх.

Господи, допоможи мені, щоб мої очі були милосердні, щоб я ніколи не підозрювала й не осуджувала за зовнішніми ознаками, але бачила те, що найкраще в душах ближніх і приходила до них із допомогою.

Господи, допоможи мені, щоб мій слух був милосердний, щоб я схилялася над потребами ближніх, щоб мої вуха не були байдужі до болю й стогонів ближніх.

Господи, допоможи мені, щоб мій язик був милосердний, щоб я ніколи не говорила погано про ближніх, а для кожного мала слово розради й пробачення.

Господи, допоможи мені, щоб мої руки були милосердні й повні добрих учинків, щоб я вміла чинити добро ближньому, а на себе брати найважчу, непосильну працю.

Господи, допоможи мені, щоб мої ноги були милосердні, щоб я завжди поспішала на допомогу ближнім, забуваючи про власну втому. Нехай мій відпочинок буде в служінні ближньому.

Господи, допоможи мені, щоб моє серце було милосердне, щоб я страждала разом із ближніми, щоб ніколи нікому не відмовила в сердечному теплі й щиро розмовляла з тими, хто зловживатиме моєю добротою. Я зачинюся в Наймилосерднішому Серці Ісуса і мовчатиму про власні страждання.

О Господи мій, нехай Твоє Милосердя спочиває на мені. Ти наказав мені вправлятися в трьох ступенях милосердя: перший – милосердний учинок, другий – милосердне слово, третій – молитва. Як не матиму змоги виявити милосердя ані вчинком, ані словом, то завжди зможу помолитися. Молитву я занесу навіть туди, куди не маю сили дійти фізично.

Мій Ісусе, переміни мене в себе, бо Ти можеш усе. Амінь.

Прославлення Божого Милосердя

Любов Божа – квітка, а милосердя – плід. 

Милосердя Боже, яке б’є із лона Отця, уповаємо на Тебе. 

Милосердя Боже, найбільша ознако Бога, уповаємо на Тебе.

Милосердя Боже, нерозгадана таємнице, уповаємо на Тебе.

Милосердя Боже, джерело, яке б’є із тайни Пресвятої Трійці, уповаємо на Тебе.

Милосердя Боже, незбагненне ні для людського, ні для ангельського розуму,  уповаємо на Тебе.

Милосердя Боже, з якого плине життя і щастя, уповаємо на Тебе.

Милосердя Боже, вище небес, уповаємо на Тебе.

Милосердя Боже, джерело чудес і див,  уповаємо на Тебе.

Милосердя Боже, яке охоплює цілий Всесвіт, уповаємо на Тебе.

Милосердя Боже, яке прийшло на світ в Особі Втіленого Слова, уповаємо на Тебе.

Милосердя Боже, яке спливло з відкритої рани Ісусового Серця, уповаємо на Тебе.

Милосердя Боже, яким Серце Ісуса наповнене для нас, а особливо для грішників,  уповаємо на Тебе.

Милосердя Боже, незбагненне в установленні Святої Євхаристії, уповаємо на Тебе.

Милосердя Боже, у встановленні Святої Церкви, уповаємо на Тебе.

Милосердя Боже, у таїнстві святого Хрещення, уповаємо на Тебе.

Милосердя Боже, у виправданні нас Ісусом Христом, уповаємо на Тебе.

Милосердя Боже, яке не покидає нас упродовж цілого життя, уповаємо на Тебе.

Милосердя Боже, що особливо огортає нас у годину смерті, уповаємо на Тебе.

Милосердя Боже, що обдаровує нас безсмертним життям, уповаємо на Тебе.

Милосердя Боже, що супроводжує нас у кожну хвилину життя, уповаємо на Тебе.

Милосердя Боже, що захищає нас від пекельного вогню, уповаємо на Тебе.

Милосердя Боже, у наверненні запеклих грішників, уповаємо на Тебе.

Милосердя Боже, дивовижне для Ангелів, незбагненне для Святих, уповаємо на Тебе.

Милосердя Боже, несповідиме в усіх божественних тайнах, уповаємо на Тебе.

Милосердя Боже, яке піднімає нас із усяких злигоднів, уповаємо на Тебе.

Милосердя Боже, джерело щастя й радощів, уповаємо на Тебе.

Милосердя Боже, у покликанні нас із небуття до життя уповаємо на Тебе.

Милосердя Боже, яке охоплює усі діла Його рук, уповаємо на Тебе.

Милосердя Боже, увінчання всіх діл Божих, уповаємо на Тебе.

Милосердя Боже, в яке ми всі занурені, уповаємо на Тебе.

Милосердя Боже, солодке заспокоєння  засмучених сердець, уповаємо на Тебе.

Милосердя Боже, єдина надіє пригнічених душ, уповаємо на Тебе.

Милосердя Боже, спочинок серця і мир серед тривог, уповаємо на Тебе.

Милосердя Боже, розкіш і захоплення  святих душ, уповаємо на Тебе.

Милосердя Боже, яке всупереч безнадії  пробуджуєш довіру, уповаємо на Тебе.

О Предвічний Боже, Твоє милосердя незбагненне, а його скарб – невичерпний, милостиво поглянь на нас і додай нам свого милосердя, щоб ми у важкі хвилини не впадали у відчай, ані не падали духом, а з великою довірою віддалися Твоїй святій волі, яка є Любов’ю і Милосердям.

О незбагненне й безмірне Боже Милосердя, хто Тебе гідно возвеличити й прославити може? Найголовніша ознако Бога Всемогутнього, Ти – солодка надія для грішної людини! Амінь.

Акт присвячення світу Божому Милосердю 

Боже, Милосердний Отче, Ти об’явив нам свою любов у Твоєму Сині Ісусі Христі і вилив її на нас через Духа Святого Утішителя. Тобі довіряємо сьогодні долю світу і кожної людини. Похилися над нами, грішними, вилікуй нашу слабкість, перемагай всіляке зло, дозволь всім жителям Землі пізнати Твоє Милосердя, щоб у Тобі, Боже в Трійці Єдиний, вони завжди знаходили джерело надії. Віковічний Боже, заради страждань і воскресіння Твого Сина, будь милосерд¬ним до нас і усього світу. Амінь.

Молитва про Боже Милосердя 

О Боже великого милосердя, Благо нескінченне! Оце сьогодні все людство кличе з прірви своєї біди до Твого милосердя, до Твоєї милості, о Боже, і кричить могутнім голосом своєї нужди. Ласкавий Боже, не відкидай молитов вигнанців цієї землі! О Господи, Ти знаєш про нашу біду і те, що власними силами ми не спроможні піднестися до Тебе, тому благаємо Тебе: нехай Твоя благодать випереджає наші наміри, безустанно примножує Твоє Милосердя, щоб ми вірно виконували Твою святу волю в житті та в годину смерті. Нехай Твоє всесильне Милосердя захищає нас від ударів ворогів нашого спасіння, щоб ми з довірою, як діти, чекали Твого остаточного приходу в день, який знаєш тільки Ти. Уповаємо, що ми отримаємо все, що нам обіцяв Ісус, бо Ісус – це наша довіра, а Його милосердне Серце – це відчинені двері до неба. Амінь.

 

   

            

   
© Комісія у справах Літургії при Конференції римсько-католицьких єпископів України, 2015 р.